• Facebook
  • YouTube
| Sdílet |

úvod » Akční nabídky

AKČNÍ NABÍDKY

TORNERO Luxusní hliníková střešní krytina

tornero

HLINÍKOVÁ STŘEŠNÍ KRYTINA TORNERO

 je konečně právě ten typ moderního pokrytí vaší střechy, na který jste tolik čekali. Kombinuje v sobě výhody plechových krytin jako je lehkost a rychlá montáž s klasickým vzhledem formátu běžných střešních tašek.

Střešní krytina TORNERO má oproti běžným plechovým krytinám jednu zásadní výhodu. Je vyrobena z materiálu, který  je slitinou hliníku  s příměsí manganu a hořčíku ve speciálním poměru, zaručující ty nejlepší užitné vlastnosti. Tento hliníkový plech pochází z produkce norské společnost HYDRO,  jež je jedním z největších globálních hráčů  ve výrobě litých, válcovaných a extrudovaných hliníkových produktů, nejen pro stavební průmysl.


PROČ PRÁVĚ HLINÍKOVOU STŘECHU?

Hliník je recyklovatelný barevný kov. Jeho použitím minimalizujeme zátěž pro životní prostředí.
Hliník je extrémně lehký. Oproti ocelovým střešním krytinám má více jak 2x nižší hmotnost (cca 2kg / m2). Použitím hliníkové střešní krytiny TORNERO ulevíte konstrukci vašeho domu.
Hliníková krytina TORNERO nerezaví - resp. koroze (oxid hlinitý), která může vzniknout při případném poškození ochranné vrstvy laku, vytváří přirozenou ochrannou vrstvu a brání tak škodlivému působení vnějších vlivů.
Hliníková střešní krytina TORNERO je vyrobena z plechu norského výrobce HYDRO. Tento materiál je slitinou hliníku  s příměsí manganu a hořčíku ve speciálním poměru, zaručující ty nejlepší užitné vlastnosti.
Hliníková střešní krytina TORNERO je opatřena povrchovou úpravou STUCCO, jenž dá vaší střeše nevšední rustikální vzhled. Tato struktura povrchu snižuje hlučnost při dešti a láme sluneční paprsky tak, že nevzniká nepříjemný efekt „lesklé“ střechy.


ZÁRUKA, KTERÁ NADCHNE

  Právě díky tomu nejkvalitnějšímu materiálu a moderní technologii výroby si můžeme dovolit nabídnout vám na hliníkovou střešní krytinu TORNERO ty nejlepší záruční podmínky. Tady jsou:

   40 let záruka na materiál
         Záruka 40 LET

          Na perforaci plechu v důsledku oxidace či protékání
         a odlupování povrchové úpravy v závislosti na vlastnostech produktu.


  15 let záruka na stálobarevnost         
         Záruka 15 LET

          Na stálobarevnost povrchu krytiny ve smyslu
         nerovnoměrné změny barevného odstínu.

 


Na jednotlivé profily hliníkové střešní krytiny TORNERO se můžete podívat ZDEDesigned by varanasi Co., s.r.o.

EEI

Copyright ©2012 SALVATOR STŘECHY s.r.o.