• Facebook
  • YouTube
| Sdílet |

úvod » O nás

SALVATOR STŘECHY s.r.o.

Naše firma vznikla v roce 1992 jako prodejna materiálu a potřeb pro klempíře z  Bystřice pod Hostýnem a blízkého okolí. Obchodní činnost zpočátku probíhala ve vlastní garáži a jako venkovní skladovací plochy sloužila přilehlá zahrada. Postupem času jsme rozšiřovali sortiment nabízeného zboží  a firma přijala v roce 1993 prvního zaměstnance. V dalším roce jsme si pronajali sousední venkovní skladovací prostory a rozšířili prodej o plechové a hliníkové krytiny. Jako jedni z prvních jsme začali prodávat měděné a titanzinkové plechy a svitky pro střešní použití.

V roce 1996 nám již stávající prostory nestačily, a proto jsme zakoupili v sousední obci Loukov skladovací halu a venkovní skladovací plochy o rozloze 5000 m2. V následujících letech jsme výrazně posílili pozici na trhu střešních materiálů a rozšířili sortiment  o plechy všech druhů a pozinkované svitky. Současně jsme pořídili nákladní vozidlo a začali s rozvozem zboží k zákazníkům.

V roce 1999 jsme zakoupili halu a pozemky v Olomouci a otevřeli prodejní sklad o rozloze 950 m2 s venkovní plochou 4500 m2. Zahájili jsme prodej střešních tašek, stavebního řeziva, nářadí a spojovacího materiálu pro klempíře. Zákaznické portfolio jsme rozšířili o  větší obchodní firmy.

V následujícím roce jsme spustili výrobu okapových žlabů a klempířských prvků na šesti výstředníkových lisech. Dále jsme zakoupili další dvě skladovací haly ve stávajícím  sídle v Loukově a rozšířili jsme prodej lepenkových pásů, bitumenových šindelů a okapových komponentů v mnoha materiálových a barevných variantách.

V roce 2002 byl z důvodu soběstačnosti  v zásobování vlastních skladů rozšířen náš autopark o vozidla s větší užitnou nosností.  Pro vykrývání urgentních poptávek byla pořízena vozidla Ford Tranzit.

Další milník pro nás znamenal rok 2005, kdy jsme otevřeli prodejní sklad v Prostějově a tím výrazně navýšili prodej střešních tašek a plechových krytin. Otevřením tohoto skladu jsme získali další odbytiště i pro střešní okna a tepelné izolace. V roce 2006 jsme  zaměstnávali 58 pracovníků. Provedli jsme rozsáhlou rekonstrukci naší administrativní budovy a zvětšili počet kanceláří a skladovacích prostor.

Další roky byly ve znamení posilování pozice na trhu, rozšiřování služeb pro odběratele, navyšování obratu a hlavně zisku. Otevření klempířského centra a půjčovny strojů pro řemeslníky spolu s perfektním poradenským servisem nám přinesl další spokojené zákazníky a firmě další  rozvoj.

Pro větší komfort zákazníků i zaměstnanců jsme v roce 2010 vybudovali úplně nové prodejní prostory ve skladu Prostějov a Olomouc.

V současné době firma disponuje dostatečnými skladovacími a výrobními prostorami, nadstandardní výpočetní technikou a informačním systémem. Samozřejmostí je výborná dopravní a manipulační technika, servisní centrum a půjčovna strojů. Největší hybnou silou firmy jsou kvalitní, svědomití a zdatní zaměstnanci. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími a nejkvalitnějšími výrobci a dodavateli střešních materiálů v ČR i v zahraničí.

Naše společnost se neustále rozvíjí a zdokonaluje, například prostřednictvím Operačního programu podnikání a inovace, který je financován z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj. Bližší informace k tomuto projektu můžete nalézt zde.

  

Dalším projektem je Operační program zaměstnanost, který je financován z prostředků Evropského sociálního fondu. Bližší informace k tomuto projektu můžete nalézt zde

 

Jsme prověřená, spolehlivá firma. Proto jsme získali několik certifikátů:
- Certifikát spolehlivá firma
- Certifikát prověřená společnost


Společnost SALVATOR STŘECHY  s.r.o.  si v průběhu let vybudovala významnou pozici na trhu  se střešním materiálem. Neusíná na vavřínech, ale přijímá nové výzvy, které přináší stále se měnící hospodářská situace u nás i ve světě. Prioritou zůstává spokojenost zákazníků, kteří se k nám rádi vrací.

Rádi přivítáme i Vás nové zákazníky!!


Designed by varanasi Co., s.r.o.

EEI

Copyright ©2012 SALVATOR STŘECHY s.r.o.